KÖKSALDAN GEMEREK İLÇE ODALARA ZİYARET
 Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Gemerek ilçesine giderek, Esnaf ve Şoförler Odası Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi..
İlk ziyaretini Gemerek ve Şarkışla ilçesine gerçekleştiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, Gemerek Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Oğuz Gemereklioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sercan Dinçsoy ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin genel kurulunu teşkilatımıza yakışır bir şekilde tamamladık. Üst kuruluşumuz olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonumuzun da genel kurulunu yaptık. Şimdi ise oda başkanlarımızı ve yönetimde görev alan arkadaşlarımızı ziyaret edip, hem odalarımızın sorunlarını dinliyoruz hem de fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizleri destekleriyle Birlik Başkanlığına birkez daha seçen başkan ve yöneticilerimize teşekkür ediyor, her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu birkez daha ifade etmek istiyorum. Bizleri bu göreve layık gören merkez ve ilçelerdeki oda başkan ve yöneticilerine ve esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

www.gemerekhaber.com